Phonak Communications

İş Ortağımız.

Phonak Communications, son derece ileri teknolojiye sahip kablosuz minyatür kulak içi monitörleme sistemlerini tasarlayan, geliştiren, üreten ve dünya çapında 70 ayrı ülkeye dağıtımını yapan bir İsviçre firmasıdır.

1947 yılında İsviçrede kurulan Phonak, işitme teknolojilerindeki tecrübesini ve odyoloji uzmanları + elektronik mühendisleri ile yaptığı çalışmaları biraraya getirerek özellikle işitme sorunu olan bireylerin hayat kalitesini tatmin edici ölçüde arttırıyor.

Bugün birçok markaya ve dağıtım kanalına sahip Phonak Grup, kullanıcılara, tüm dijital işitme cihazlarının yanısıra bir de yüksek teknolojiye sahip ihtisas ürünleri ve tamamlayıcı kablosuz iletişim sistemleri sunuyor. Dünya çapında 3000’den fazla çalışanı olan Phonak Grup, bu piyasadaki 3 büyük teknoloji devi arasında yerini alıyor.

Phonak Grup, 2008 yılında, çeşitli firmaların kalitesini anketler yardımıyla değerlendiren bağımsız bir yayımcılık şirketi olan CRF tarafından sertifikalandırılmıştır. Bu ödül, firmanın ilerleme potansiyeline, istihdam emniyetine, ortam & kültürüne, piyasa liderliğine, yatırımlarına ve iş-yaşam dengesine bakılarak verilmiştir. Ayrıca 2005 yılında, ürettiği üstün nitelikli medikal ürünler sayesinde Medikal Tasarım Mükemmellik Ödülünü kazanmıştır. Bu ödül, ürünlerin tasarım ve mühendislik özelliklerine, materyallerin ne denli yenilikçi kullanıldığına ve yaşam kalitesini arttıran kullanıcı-dostu fonksiyonlara sahip olup olmadığına bakılarak verilmiştir.

PHONAK, geliştirdiği işitme sistemlerinde, doğanın biyolojik sırlarını yüksek dijital teknoloji ile çözerek, “doğal işitmenin kişiye özel” formüllerine ulaşmıştır. Özellikle pediatrik işitme cihazları konusunda her zaman yeni gelişmelerin öncüsü olan PHONAK, teknoloji, dizayn ve kalitede dünya standartlarını sürekli yükseltmektedir.

Ürün pörtföyümüzün ana kanusu olarak (ProAudio kısmında) Phonak Communications firmasının kulak içi (IE) monitörleme sistemleri (IEM/IFB) asli ilgi alanımızdır. IEM kablosuz RF/İndüktif  ve minyatürleşmiş çözümler konusunda PHONITO INTRA ve ROGER modelleri ile Stüdyo ve Sahne mönitörlerme sektöründe sizlere Phonak Communication ürünleri ile destek vermekteyiz.

image

Visits: 267