XSW-Digital serisi kablosuz mikrofon setleri otomatik frekans eşlemeli, kullanımı basit ve neredeyse ayar gerektirmeyen kullanıcı dostu (TAK ve KULLAN)  2,4 GHz Wi-Fi  teknolojisini kullanan kullanıcıdan fazla bir teknik bilgi gerektirmeyen, minimalist setlerdir. Kullandiği 2,4 GHz Wi-Fi  frekans bandı sebebi ile neredeyse tüm dünyada kullanımı lisans veya benzeri bir izin belgesi gerektirmediğinden ( aynı mekanda azami 4 kanal kullanım ihtiyacı ve ortalama kullanım mesafesi ihtiyacının 10-15 metre olduğu. ) gezgin Video-İçerik üreticileri  ve seyahat eden Sahne ses sanatçıları için tartışmasız en iyi seçim olarak önerilmektedir.

PORTABLE  serisi  DSLR  Video çekimleri için optimize edilmiş minimalist setlerdir.   3,5mm TRS jack ses girişine sahip neredeyse  tüm marka ve model DSLR, HandyCam, PC, Laptop veya diğer Video Cameralar ile uyumludur.

STAGE  serisi ise basit sahne kullanımı için optimize edilmiş minimalist sahne setlerdir.   XLR ve/veya 6,3mm TRS jack ses girişine sahip neredeyse  tüm marka ve model ses mixerleri, aktif hoparlörler, audio deskler  veya diğer ses cihazları ile uyumludur.

XSW-D Portable ve Stage serilerinin alıcıları ve vericileri  birbirleri ile tam uyumludur ve ihtiyaca göre basit bir tuş kombinasyonu ile eşleştirilebilirler.

Bu özellikleri ile XSW-Digital serisi muhtelif kombinasyonlara olanak vermekte ve geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.

NOT: Çekim esnası mekan değişikliği veya frekans doluluğu / parazitlenme durumunda canlı / dinamik (tam otomatik) olarak frekans değiştirme özelliğinide istiyorsanız AVX serisini önerbeiliriz

DSLR (Video) KULLANIMINA UYGUN SETLER : (3,5mm TRS)

MÜZİSYEN (Sahne) KULLANIMINA UYGUN SETLER: (XLR/Gitar Jack)

İnceleme ve değerlendirme videoları:

Visits: 694