MKE 200

3,5mm TRS/TRRS konnektörlü, Kondanser kapsüllü dar açı (super-kardiod) karakteristikli Kamera üstü mikrofonu.

SKU: 508897
Categories: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Description

Ürün tanımlaması :

MKE 200 Kondanser tipi kapsülü ve Süper-Kardioid ses yönü açısı ile 40 Hz ila 20.000 Hz arası frekanslara hızlı ve dengeli bir şekilde tepki verebilen, Vidalanabilir 3,5mm TRS ve TRRS (1/8″) konnektörlü (beraberinde gelen kablosu vasıtası ile ) ,  dar ses algılama açısı ve yüksek bir ses kazancına (22mV/Pa) sahip bir Kamera ( Flash-Slotu ayağına takılır .) mikrofonudur. Sağlam, hafif ve  çok düşük gövde gürültüsü ile  V-logger, You-Tuber, Sunu, reportraj ve belgesel uygulamalarında kullanılabilir. Mikrofonun azami ses basıncı 120 dB/SPL, ses verimi doğal ve canlı olan kapsül özel bir süspansiyon askı sistemi ile akustik bir tüp içerisindedir. Özel akustik tüp tasarımı ile gürültülü ortamlarda dahi  temiz ve anlaşılabilir bir ses kaydı sunmaktadır. V-logger ve You-Tuber ların yakın objektif mesafelerinden çekim beklentilerini karşılamak üzere optimize edilmiş bir mikrofondur, küçük ve kompakt yapısı ile az yer kaplar ve gereğinde Kameranın çantasına sığar, dolayısı ile kullanıcın ayrıca mikrofon için bir çanta taşımasına gerek bırakmaz.

MKE

MkE 200 dar ses algılama açısı (süper kardioid) ile ortam sesinin  kayda alınmasının sakıncalı olduğu, aşırı gürültülü mekanlarda ve monolog çekimlerinde olduğu kadar, konuşmacının kafa hareketlerinin az ve statik olduğu sahnelerde ( V-logger) dengeli ve güçlü bir ses verimi alınması açısından tercih edilebilir. Ayrıca akustik açıdan özel tasarımlı tüpü/kafesi ve süspansiyonlu kapsül askısı ile hareketli ve dinamik çekimler için  çözüm getirici bir mikrofondur.

15-20  cm lık uzunluğunda helezonik (spiral) 3,5mm TRS ve TRRS tipi konnektörlü kabloları Android ve iPhone uyumlu telefonlar ile (TRS jacklı olanlar ile) tam uyumludur.

TRS harici Diğer bağlantı türlerinde (örneğin Lightning…) harici bir çeviriçi (adaptör) kablo kullanılması gereklidir ! (paket içerisinden çıkmaz!)

 

Temel özellikleri:

• Dayanıklı hibrid gövde yapısı.
• Çok Düşük gövde gürültüsü.
• Düşük rüzgar gürültüsü.
• Tüm 3,5mm TRS ve TRRS girişi standart telefonlar ile uyumlu.
• Dengeli ses frekans verimi.

 

Kutuda ne var ?

• 1 x MKE 200 TRS konnektörlü Süper- Kardioid kapsüllü mikrofon.
• 1 x MZH 200 Siyah, Tüğlu Rüzgar başlığı. (508910)
• 1 x Siyah saklama çantası.
• 1 x CL 35 TRS 3,5mm helezonik (spiral) kablo. (DSLR lar için.)
• 1 x CL 35 TRRS 3,5mm helezonik (spiral) kablo. ( SmartPnone lar için.)

Ürün Kodu :

508897

 

 

YouTube ‘ta incele

Uyumlu Aksesuarlar : (opsiyonel)

Visits: 38

Additional information

Ağırlık 48 g
Boyutlar 69 × 60 × 39 mm
Mik. AF (Ses Frekans) kapsamı (Hz)

Mik. kapsül çalışma prensibi

,

Mik. karakteristiği

Mik. hassasiyeti (mV/Pa)

,

Mik. öz gürültüsü CCIR (dB)

,

Mik. öz gürültüsü A-w. (dBA)

Mik. azami ses basıncı (dB/SPL)

Mik. asgari yük empedansı (Ω)

Mik. akım tüketimi (mA)

,

Mik. açma/kapama anahtarı

Gövde malzemesi

Rengi

Mik. bağlantı tipi (konnektör)

, ,

Mik. ebatları [en/çap,boy,yük.] (mm)

×
×