Kamera kullanıma optimize edilmiş AVX-Digital Setler:

AVX serisi setler otomatik frekans atamalı ve otomatik frekans değiştirmeli (yedeklemeli) tak çalıştır, kullanımı basit ve ilk kurulumda dahi ayar gerektirmeyen kullanıcı dostu, güvenilir DECT teknolıjisini kullanan, profesyonel kamera üstü kullanım için optimize edilmiş, çekim esnası mekan değişikliğini destekleyen dinamik frekans değiştirmeli setlerdir.

AVX-Digital serisi kablosuz mikrofon setleri otomatik frekans eşlemeli, kullanımı basit ve genel olarak ayar gerektirmeyen kullanıcı dostu (TAK ve KULLAN)  1,9 GHz DECT  teknolojisini kullanan, kullanıcıdan fazla bir teknik bilgi gerektirmeyen, minimalist ve profesyonel setlerdir. Kullandiği 1,9 GHz DECT  frekans bandı sebebi ile neredeyse tüm dünyada kullanımı lisans veya benzeri bir izin belgesi gerektirmediğinden ( aynı mekanda azami 10 kanal kullanım ihtiyacı ve ortalama kullanım mesafesi ihtiyacının 25-30 metre olduğu. ) profesyonel Video-İçerik üreticileri ( Belgesel, Dökümantasyon, Reportaj  ve benzeri içerikler.)  için tartışmasız en iyi seçim olarak önerilmektedir. (çekim esnası mekan değişikliğini veya frekans doluluğu / parazitlenme durumunda canlı / dinamik olarak frekans değiştirme özelliği vardır!)

3,5mm TRS mini jack ses girişine sahip neredeyse  tüm marka ve model DSLR, HandyCam, PC, Laptop veya diğer Video Cameralar ve XLR ve/veya 6,3mm TRS jack ses girişine sahip neredeyse  tüm marka ve model ses mixerleri, aktif hoparlörler, audio deskler  veya diğer ses cihazları ile uyumludur.

NOT: Çekim esnası mekan değişikliği yapılmayacak ve sürekli çekime başlanılan aynı mekanda kalınacaksa daha ekonomik olan XSW-DIGITAL serisini önerbeiliriz.

AVX - Audio for Video

AVX kurulumu hkk.

Visits: 830