image
Güncel Sektör haberleri Lansmanlar ve tanırımlar

“A+SF 2K19 Buluşma” etkinliği gerçekleştirildi !

Ses, Işık ve Video Sektörünün

“A+SF 2K19 Buluşma” sloganlı etkinliği

13-14 Mart 2019 tarihlerinde yapıldı.

AsimetrikSFMetan ve Trio grup şirketi A+SF’nin düzenlediği  ve  tüm marka ürünlerinin sergilendiği ve sloganı “A+SF 2K19 Buluşma” olarak belirlenen  etkinlik 13-14 Mart 2019’da Radisson Blu Vadistanbul’da yapıldı.
2K19 Buluşma’da, A+SF’nin temsilcisi olduğu Acme, Behringer, Bose, Clay Paky, Klotz, L-Acoustics, MA Lighting, Martin Audio, Midas, Neumann, Phonak Communications, QSC, RCF, Robert Juliat, Sennheiser ve Turbo Sound markalarına ait ürünler katılımcılara tanıtıldı ve sergilendi.

Ses, Işık ve Video Sektörünün A+SF 2K19 Buluşması Başlıyor!

Yeni Ses ve Işık teknolojilerine ilişkin sunum, seminer, ürün demoları ve üretici temsilcileri ile birebir görüşme olanakları  ile “2K19 Buluşma”  sloganlı etkinlik 13 Mart’ta saat 11:00 ‘da kapılarını ziyaretçilerine açtı. Canlı performanslar ve katılıma değer sunuşlar yeni Ses-Işık-Video teknolojilerinin canlı ve pratik uygulamaları ile süren “A+SF 2K19 Buluşma” , 14. Mart gecesi sanatsal  gösterileri  ve konserleri ile kapanışını yapılan etkinliğin tüm katılımcılara ve söktörümüze hayırlı olması diler, katılımlarından ve desteklerinden dolayı tüm katılımcılarımıza ve misafirlerimize  teşekkür ederiz.

.

Visits: 5

Share This Post

Related Post