1992 yılında İstanbul’ da kurulan ve bu yıl  30. yılını kutlamakta olan metan AŞ. , kurulduğu yıldan beri Alman elektronik devi Sennheiser’in Türkiye  Distribütörlüğü’nü üstlenmektedir. Sektörde uzun yılların getirdiği birikim ile saygınlık ilkesinden ayrılmadan bugünkü yerini belirlemiştir. Sennheiser ProAudio Türkiye Distribütörü olarak sizlere daima güncel teknoloji ve günümüz gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Metan Teknik Hakkında Herşey

Bizi Tanıyın

Tarihçemiz

1992 yılında İstanbul’ da kurulan ve bu yıl 30. yılını kutlamakta olan metan AŞ. , kurulduğu yıldan beri Alman elektronik devi Sennheiser’in Türkiye  Distribütörlüğü’nü üstlenmektedir. Sektörde uzun yılların getirdiği birikim ile saygınlık ilkesinden ayrılmadan bugünkü yerini belirlemiştir.

Bugün Sennheiser Group dahilindeki kalitesi tartışılmayan Neumann kayıt mikrofonlarının, Klein+Hummel serisi hoparlörlerin, Avusturya’lı projeksiyon ve sahne/sunum otomasyonu teknolojileri uzmanı AV Stumpfl’un ve ürünleri bir çok sektörde güvenle kullanılabilen, minyatür kulak içi monitörleme sistemlerinin tartışmasız teknolojik lideri İsviçre’li Phonak Communications firmasının da Türkiye distribütörü konumunda olan şirket, başarı grafiği nedeniyle 1998 ve 2007 yıllarında Sennheiser tarafından “Distributor of the Year Award” ile ödüllendirildi ve iki kez dünya çapında yılın distribütörü seçildi.

2016 yılı itibari ile Consumer ürün grunun distribütörlüğünü ve satış sonrası desteğini Bircom firmasına devreden firmamız bu tarih itibari ile Consumer ürün gruplarını ürün pörtföyünden ayırmış ve sadece profesyonel ürün grubunu teşkil eden Pro Audio ürün grubunda Radyo/TV,  BroadCast, Stüdyo, Business, Boardroom ve Konferans amaçlı Mikrofon, Kulaklık, Monitör hoparlör ve  Fabrikalar/Müzeler için Sesli-Ziyaretci Rehberliği ürünlerine  yoğunlaşmıştır.

Sitemiz Katog amaçlı bir ürün tanıtım sitesidir ve on-line satışımız (e-Ticaret) amaçlı değildir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün araştırmalarında önceliğimiz doğru ve orijinal ürün seçimini gerçekleştirmek, müşteri isteklerini en hızlı şekilde ve maksimum seviyede fiyat/performans başarısı ile  yüksek tutarak karşılamaktır.

Müşterilerimize sunulan hizmet ve ürünlerdeki gelişen teknolojiyi takip etmek, sürekli gelişmeyi sağlamak, tüm kaynakları etkin şekilde kullanarak müşteri memnuniyetini arttırmak, insan kaynaklarına yatırım yapmak, eğitimlerle mevcut kadromuzu ve müşterilerimizi daima canlı, dinamik ve verimli kılmak olup en iyi hizmeti en uygun maliyetle ve zamanında yapmak, satış sonrası ürünlerimizin arkasında durmak ve saha uygulamalarında teknik destek vermek genel amacımızdır.

Vizyonumuz

Metan’ın ana hedefi; hizmet kalitesini sürekli kılarak gerek koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, gerek doğru teknik servis hizmeti, gerekse bünyesindeki güvenilir markaların ürün satışı ile şirketin iş hacmini artırmak, Türkiye’deki Ses Işık Görüntü sektörüne yön veren seçkin firmalar arasında, donanımsal ses zincirinin basındaki Mikrofondan, sonundaki Hoparlöre Donanımsal ses ürünlerinde firmamız “Metan tek. müm. ve Tic. AŞ.” ‘yi üst sıralara taşımaktır.

Visits: 760